Bestuur - limburgse parkieten club

Zoeken
Ga naar de inhoud

Hoofdmenu:

Bestuur

Bestuur Limburgse Parkieten Club (LPC)
Rekeningnummer LPC IBAN: BE39  7795  9294  9819

Voorzitter & Nieuwsbrief

Willy Meers
Haenenstraat 26
3740 Eigenbilzen
0494/13.75.80
Willy_meers@telenet.be



Ondervoorzitter - Penningmeester
Paul Vandael
Jeugdlaan 131
3550 Heusden-Zolder
011/43.70.14
paul.vandael@telenet.be

Verantwoordelijke advertenties
Frans Roes
Evertsenstraat 11
6163XZ Geleen (NL)
0031-464749474
frans@jeroenroes.nl

Verantwoordelijke zaal Houthalen
Jos Baart
Lakerweg 25
3530 Houthalen
011/72.65.56
baart-jos@hotmail.com

Algemeen bestuurslid

Louis Wielockx
Stevensvennen 51
3920 Lommel
0477/88.11.36

Verantwoordelijke PR & Fidelity
Roger Vaelen
Schotelstraat 18
3511 Stokrooie-Hasselt
011/25.46.34

roger.vaelen@telenet.be


Verantwoordelijke ringen

Lou Knaepen

Ketelstraat 23

3554 Rummen

0473/288463

Lou.knaepen@gmail.com

Verantwoordelijke kledij
Alda Vanderstegen
Grotlaan 132
3680 Neeroeteren
089/86.69.17
Verantwoordelijke Facebook  facebook
Ineke Peys





*
 
Copyright 2015. All rights reserved.
Terug naar de inhoud | Terug naar het hoofdmenu